Společnost pověřená prodejem

„Sdružení Murom – Městská energie“ zvítězilo v náročném výběrovém řízení na administrátora prodej městských bytů ve Znojmě.

Základní údaje společností ve sdružení:

 • Obchodní firma: Murom a.s.
 • Sídlo: Praha 3, 130 00 Koněvova 1686/112
 • IČ: 47282576
 • DIČ: CZ47282576
 • Kontaktní osoba: Ing. Vladislav Vlasák
 • Email: murom@murom.cz 
 • Obchodní firma: Městská energie s.r.o.
 • Sídlo: Pod Stadionem 415, 431 51 Klášterec nad Ohří
 • IČ: 63149711
 • DIČ: CZ63149711
 • Kontaktní osoba: Ing. Martin Šroubek
 • Email: info@mestskaenergie.cz
 • www.mestskaenergie.cz
logo Městská Energie

 

Společnost Murom a.s. vznikla v roce 1992. V současné době je jejím hlavním předmětem podnikání realitní činnost. Od roku 2009 intenzivně spolupracuje v této oblasti se společností Městská energie s.r.o. V rámci této spolupráce například realizovala projekt prodeje více jak 2000 bytových jednotek společnosti ČEZ a.s. v letech 2009 – 2011.

Firma Městská energie s.r.o. vznikla v roce 1996 a sice založením Bytového podniku Klášterec nad Ohří s.r.o. Tato společnost se stala právním nástupcem státního podniku. V roce 1998 došlo k privatizaci společnosti, při které od města odkoupila soukromá firma Městská servisní s.r.o. podíl ve výši 60%. 14. dubna roku 2004 byl změněn název společnosti na „Městská energie s.r.o.“. V současné době společnost zaměstnává celkem 28 pracovníků. V roce 2008 navýšila společnost Městská servisní svůj podíl na 100% a došlo k fúzi se společností Městská energie s.r.o.

Sídlo společnosti je v Klášterci nad Ohří, menším městě s přibližně 17 tisíci obyvatel, ležícím v Ústeckém kraji, v okrese Chomutov.

Produkty a služby společnosti

 • komplexní služby v rámci privatizace bytového fondu
 • správa bytového fondu v majetku společenství vlastníků
 • distribuce a prodej tepelné energie
 • outsourcing energetického hospodářství

Společnost distribuuje v Klášterci nad Ohří teplo a teplou užitkovou vodu do všech domácností a firem, které jsou napojeny na systém dálkového vytápění, tzn. zejména veškerou panelovou zástavbu a průmyslové objekty působící přímo ve městě. V jejím vlastnictví jsou veškeré městské sekundární rozvody a výměníkové stanice.

Mezi klienty naší společnosti patří také většina společenství vlastníků bytových jednotek, jež vznikla při privatizaci městských bytů. Městská energie s.r.o. zároveň tento prodej bytových jednotek v Klášterci nad Ohří kompletně zajišťovala a disponuje tak bohatými zkušenostmi v této oblasti..

Poslání a vize společnosti

Posláním společnosti Městská energie je komplexní péče o zákazníka v podobě zabezpečení jeho bytových a energetických potřeb. Zajišťujeme klid a pohodu v objektech našich zákazníků jako osobní, odbornou a spolehlivou službu. Jsme kompaktní kvalifikovaný tým lidí, který je schopen se pružně a rychle přizpůsobit přáním a představám svých zákazníků jak v oblasti správy nemovitostí, tak i při distribuci tepla. Vždy jsme schopni našim klientům nabídnout něco navíc, především díky našim zkušenostem a znalostem. Disponujeme vyspělou technologií a klademe velký důraz na bezpečnost a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Vize společnosti

Naším cílem je důvěra klientů v naše komplexní služby zahrnující správu a údržbu nemovitostí, distribuci a prodej tepelné energie. Jsme společností orientovanou na zákazníka a naše zkušenosti nám dovolují tvrdit, že dokážeme zajistit komplexní potřeby našich zákazníků kdekoliv v České republice. Ohleduplnost k životnímu prostředí patří k základům našeho podnikání.

 

Technické a materiální vybavení uchazeče

Středisko Správa nemovitostí společnosti Městská energie s.r.o. vzniklo od ledna 2005 sloučením dvou původních středisek Provoz domů a Stavební údržba. Stalo se tak největším organizačním celkem společnosti s nejvyšším počtem zaměstnanců. Tento krok přinesl zefektivnění všech procesů správy a údržby bytového a nebytového fondu a výrazné zlepšení kvality poskytovaných služeb. Všichni zaměstnanci střediska disponují dlouholetými zkušenostmi v oboru správy nemovitostí a jsou odborně na vysoké úrovni.

Středisko správa nemovitostí je dále členěno do čtyř úseků:

 • Úsek klientského centra
 • Úsek údržby nemovitostí
 • Úsek prodeje nemovitostí
 • Úsek ekonomický

Úsek klientského centra

Zajišťuje styk s nájemníky, nájemci nebytových prostor a zástupci společenství vlastníků. Na tomto úseku pracuje šest zaměstnanců, kteří prostřednictvím informačního systému OK-Soft vedou kompletní agendu bytového a nebytového fondu v majetku klientů.

Vedením klientského centra je pověřen odborný referent klientského centra, který na tomto úseku zastupuje vedoucího střediska.

Samostatným pracovníkem klientského centra je odborný referent pro dlužníky, zodpovědný za chod sociální ubytovny a evidenci a vymáhání dlužného nájemného.

Klientské centrum bylo v minulosti kompletně rekonstruováno a vybaveno novou počítačovou technikou.

Úsek prodeje nemovitostí

Úsek prodeje nemovitostí je nejmladší součást naší společnosti. Vznikl v roce 2006 a v současné době komplexně zajišťuje prodej bytového fondu v majetku měst i soukromých vlastníků. Kvalita služeb poskytovaných v rámci prodeje nemovitostí velmi rychle dosáhla vysoké úrovně.

Také zde došlo k vybavení nejmodernější technikou a naši pracovníci mají k dispozici softwarové vybavení vytvořené dle individuálních potřeb naší společnosti na zakázku.

Ekonomický úsek

Samostatnými pracovníky střediska jsou ekonom střediska správy nemovitostí a ekonom společenství vlastníků. Ekonomický úsek zajišťuje kompletní účetnictví správy nemovitostí v majetku Města Klášterec nad Ohří a vedení administrativní agendy včetně účetnictví pro společenství vlastníků bytů. Veškeré procesy probíhají v IS VARIO.

 

29. 1. 2015

7. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
 Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji v sedmé etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor

5. 1. 2015

Změna sídla 
 Oznamujeme všem klientům, že naše klientské centrum jsme přestěhovali do nových prostor, a to na adresu Pontassievská 918/1, Znojmo, 1. patro v budově České spořitelny

17. 12. 2014

PF 2015 
Rádi bychom Vám popřáli za Projekt Znojemské byty a společnost Nemovitost servis popřáli příjemné prožití vánočních svátku a šťastný nový rok 2015.


6. 8. 2014

Projekt Znojemské byty úspěšně končí. Klientské centrum pokračuje dál! 
 Tisková zpráva k projektu Znojemské byty. 

10. 3. 2014

6. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
 Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji v páté etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor.

16. 9. 2013

4. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji ve čtvrté etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor.

29. 11. 2013

5. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji v páté etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor.

22. 7. 2013

Odložený prodej v rámci projektu Znojemské byty bude uskutečněn dříve než se počítalo. 
 Tiskovou zprávu k aktuální situaci ohledně odloženého prodeje si můžete přečíst zde...

22. 7. 2013

3. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
 Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji ve třetí etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor.

28. 4. 2013

2. etapa prodeje volných bytových jednotek a nebytových prostor 
Na naše stránky jsme vložili seznam volných bytových jednotek a nebytových prostor určených k prodeji ve druhé etapě, můžete si jej prohlédnout v sekci Prodej volných bytů a nebytových prostor.

« první< předchozí0 / 1další >poslední »

Přihlášení - klientská sekce

klientské sekce

Partneři Znojemských Bytů

www.asvj.cz www.cmss.cz www.creditas.cz www.csas.cz www.csob.cz
www.dumplnyuspor.cz www.gemoney.cz www.mestskaenergie.cz www.modrapyramida.cz www.rb.cz
www.rsts.cz www.volksbank.cz www.wuestenrot.cz